Nowe legalne rozrywki w wirtualnym świecie

Wirtualny świat co nieraz kusi nas nowymi propozycjami. Z jednej strony to oczywiście dobrze, ponieważ mamy w czym wybierać i nigdy nie będziemy narzekać na nudę. Z drugiej, wiele z tych rozrywek jest nielegalnych, więc korzystając z nich, możemy ściągnąć na siebie kłopoty. Całe szczęście wśród tych nowości znajdą się też legalne propozycje, a kilka  z nich oferuje nam Betfan.pl.

Betfan.pl – co to za serwis?

Betfan.pl to nowy legalny bukmacher, działający w sieci od kwietnia 2019 roku. W tym miejscu warto wspomnieć, że Betfan działa zgodnie z prawem. Tym samym swoim użytkownikom oferuje możliwość bezpiecznej gry i dużą porcję dobrej rozrywki.

Co oferuje Betfan.pl?

Wśród podstawowych opcji znajdziemy możliwość obstawiania wydarzeń z takich kategorii jak Sport, Live, Esport oraz Rozrywka. Na nowych graczy czeka bonus na start – do zgarnięcia jest w sumie 3000 zł. To jednak nie wszystko, Betfan.pl, jako jedyny bukmacher w Polsce wprowadził możliwość gry bez podatku. Jeśli spełnimy warunki promocji, nasza wygrana zostanie powiększona o 14% lub 20%, a podatek pokryje sam bukmacher.