Belgia kontra Rosja – drugi dzień zmagań Euro 2020

Drugi dzień zmagań w ramach Euro 2020 przed nami! Naprzeciw siebie stanie drużyna Belgii oraz Rosji. Jest to najciekawsze spotkanie tego dnia, albowiem Rosja od dwóch spotkań nie wygrała z Belgią, która z biegiem czasu wydaje się być jeszcze bardziej kompletna i atrakcyjna dla oka. Przed nami bardzo ciekawy mecz!

Pojedynek Belgii z Rosją można rozpatrywać w ramach najciekawszego spotkania tego dnia. Pomimo zdecydowanej przewagi zawodników po stronie Belgii, Rosja nigdy nie zwykła oddawać swoich meczów za darmo. Biorąc pod uwagę fakt, że Rosja gra na swoim terenie, Belgia będzie musiała stanąć na wysokości zadania w tym spotkaniu.

Patrząc jednak na obie kadry, Belgia dysponuje arsenałem od bramki aż po linię ataku. Takie nazwiska jak Courtuis, Hazard czy Lukaku robią wrażenie. Siła ofensywna Belgii na ten moment jest jedną z najlepszych na tym turnieju, skutkiem czego Belgia będzie z pewnością szturmować bramkę Rosji.

Natomiast jeśli chodzi o samą Rosję, brak wielkich nazwisk, które dawałyby jakość drużynie. Liderem jest od wielu lat niezmiennie Dzyuba, który jest już u schyłku swojej kariery sportowej. Biorąc pod uwagę powyższe, Belgia powinna mecz rozpoczynający jej przygodę w grupie B rozpocząć z rozmachem.

Lista miejsc, w których możemy legalnie obstawiać!

Jeśli jesteśmy zainteresowani obstawieniem tego spotkania, warto spojrzeć na taką rzecz jak lista legalnych bukmacherów, dzięki której dowiemy się gdzie i jak możemy legalnie obstawiać w naszym kraju!