Bonusy Fortuna – nawet 2220 zł na start

Fortuna to bukmacher, który obecnie oferuje jeden z najwyższych bonusów powitalnych dla nowych graczy. Nic dziwnego, że oferta firmy cieszy się tak wielkim zainteresowaniem. Jak odebrać bonus Fortuna? Odkryj wszystkie korzyści, jakie zapewniają rejestracja i regularne obstawianie u tego popularnego bukmachera.

Jakie bonusy oferuje bukmacher Fortuna?

W opinii wielu typerów to właśnie Fortuna uznawana jest za najlepszego legalnie działającego w Polsce bukmachera. Na takie opinie składają się m.in.: atrakcyjna oferta, wysokie kursy oraz oczywiście to, co gracze lubią najbardziej: promocje i bonusy. Jakie korzyści daje nam ta konkretna firma bukmacherska? Pakiet powitalny prezentuje się naprawdę nieźle – w jego skład, według stanu na listopad 2020 wchodzą:

– bonus od depozytu 100% do 2000 PLN za bezpłatną rejestrację – wymagany kod bonusowy Fortuna,

– zakład bez ryzyka do 200 PLN,

– 20 PLN Freebet na start.

Co ciekawe, jeszcze do niedawna bonus za samą rejestrację w serwisie nie był tak okazały – gracze mogli liczyć na maksymalnie 400 zł na start. Jednak rynek bukmacherski nieustanie ewoluuje, a nowe firmy, chcąc przyciągnąć użytkowników, oferują coraz wyższe promocje. Bukmacherzy z dłuższym stażem muszą dorównać im kroku, co przekłada się na bonus 100% od depozytu do 2000 zł. Jeśli wykorzystamy kod promocyjny Fortuna dodatkowo zwiększy pakiet, dokładając do niego zakład bez ryzyka do 200 zł.

Jak odebrać bonus Fortuna?

  1. Aby otrzymać bonus z kodem promocyjnym, załóż konto w serwisie. To pierwszy krok, który musisz wykonać, by uzyskać dostęp nawet do darmowych 2220 zł na obstawianie wydarzeń sportowych. Pamiętaj, aby przy rejestracji wpisać kod bonusowy Fortuna.
  2. Aktywuj swoje konto, klikając w link przesłany na adres mailowy podany przy rejestracji.
  3. Wpłać swój pierwszy depozyt o odbierz bonus Fortuna dla nowych klientów! Pamiętaj, że promocja podwaja o 100% wysokość Twojej pierwszej wpłaty. Wnosząc depozyt w kwocie 2000 zł, drugie tyle otrzymujesz od bukmachera gratis.
  4. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana na Twoim koncie gracza, otrzymasz bonus powitalny i będziesz mógł swobodnie korzystać ze wszystkich funkcjonalności platformy internetowej Zakładów Bukmacherskich Fortuna!

Jak odebrać darmowy zakład bez ryzyka za 200 zł?

Wraz z bonusem powitalnym do 2000 PLN możesz otrzymać również ekskluzywny darmowy zakład bez ryzyka. Oznacza to, że jeśli postawisz kupon bezpieczny i zabraknie Ci szczęścia, bukmacher przy jednym nietrafionym zdarzeniu zwróci Ci równowartość stawki, za którą zagrałeś. Maksymalna wysokość zakładu to aż 200 zł! Dodatkowo możesz liczyć na freebet, czyli darmowy zakład do 20 złotych na miłe rozpoczęcie przygody z Zakładami Bukmacherskimi Fortuna. Jak skorzystać z promocji? Po prostu załóż konto, wpłać depozyt, postaw swój pierwszy zakład AKO lub SOLO. W razie niepowodzenia bukmacher zwróci Ci pieniądze.

Czy warto skorzystać z promocji bukmachera Fortuna?

Biorąc pod uwagę wysokość bonusu oraz proste zasady odbioru, jak najbardziej opłaca się skorzystać z oferty. Pamiętaj, by podczas rejestracji wpisać kod promocyjny FORTUNA, który umożliwi Ci odbiór gratisowych benefitów.