Chelsea kontra Sevilla w Lidze Mistrzów

Powrót Ligi Mistrzów z pewnością cieszy wszystkich fanów spotkań. Już od pierwszego dnia nie możemy narzekać na mecze, ponieważ mierzyć się będą w nich topowe drużyny. Na sam początek polecamy mecz Chelsea z Sevillą.

Pomimo bardzo dobrego startu sezonu, Sevilla powoli przechodzi do fazy w której to drużynie ściera się ten pazur, którym na samym początku nam imponowała. Nie zmienia to jednak faktu, iż dziś Sevilla będzie bardzo trudnym przeciwnikiem dla angielskiej Chelsea.

Chelsea w ostatnim czasie prowadzi różnorodny styl względem wygranych, remisów i przegranych. Jedno na co warto jednak zwrócić uwagę to fakt, że Chelsea bez względu na to, ile punktów zbierze, zawsze strzela dużo bramek swoim przeciwnikom.

Bukmacherzy online

Jak widzą to spotkanie bukmacherzy online w Polsce? Jest to dość oczywiste. Chelsea jest lekkim faworytem, choć biorąc pod uwagę klasę Sevilli w tym sezonie, różnica wcale nie jest tak duża, jakby się mogło wydawać.

Biorąc pod uwagę jednak wszystkie elementy, rozsądnym jest postawienie Chelsea z remisem lub overu bramkowego, który może mieć dziś miejsce.