Czy Real Madryt pokona dziś Getafe?

Fani piłki nożnej, którzy obserwują Hiszpańską La Ligę, w tym roku nie mogą narzekać na brak emocji. W ostatnich latach dominacja Barcelony nieco ostudziła emocje i nie dawała satysfakcji podczas oglądania rywalizacji. Dziś jednak La Liga jest dominowana przez Real Madryt, który wydaje się być bliższy mistrzostwa.

Wczorajszy remis Barcelony z Atletico Madryt (wynik 2:2) jasno pokazał, że Barcelona po powrocie z przerwy spowodowanej koronawirusem, nie jest kompletnie sobą. Piłkarze choć dają z siebie wszystko na boisku, wydaje się, jakby byli pozostawieni na nim kompletnie bez planów.

Z kolei Real Madryt niesiony jest pięcioma wygranymi z rzędu, które nie zawsze były wygrane w bardzo łatwych warunkach, lecz nadal mówimy o zwycięskiej drużynie, która wróciła po przerwie związanej z wirusem pełną parą.

Czy dziś Real Madryt znów wygra?

Dzisiejszy mecz wydaje się kolejnym, który powinien być przypieczętowany przez „Królewskich”. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, jak dobrze obstawiać mecze, skorzystaj z linka do publikacji, która wiele wyjaśnia na ten temat. Dzięki uzyskanej tam wiedzy, Twoje typy będą trafne.

Pamiętaj że w naszym kraju można obstawiać wyłącznie przy pomocy legalnych bukmacherów, którzy uzyskali licencję od Ministerstwa Finansów!