Czy SXO jest lepsze od SEO? Sprawdzamy!

SXO to określenie, które z pewnością nie jest dobrze rozpoznawalne w naszym kraju. Niemniej jednak, warto jest się nim jak najbardziej zainteresować, ponieważ jak okazuje się w praktyce, SXO bardzo dobrze działa na nasze wyniki w wyszukiwarce. Jeśli więc mamy możliwość skorzystania z usługi SXO, warto o tym pomyśleć. Dlaczego? Sprawdźcie sami!

SXO to zupełnie nowa kategoria pozycjonowania, która łączy w sobie działania wykonywane stricte pod wyszukiwarki internetowe, oraz pod użytkowników. Oznacza to, że wszystkie działania które wykonujemy, realizujemy z myślą zarówno o jednej, jak i drugiej grupie.

Samo SXO ma polegać na tym, aby użytkownik dłużej chciał pozostawać na naszym serwisie. Dzięki temu, zwiększy się okres, w którym nasi użytkownicy będą przeglądać konkretne podstrony naszego serwisu. To z kolei jest coraz bardziej gratyfikowane w wyszukiwarce Google, która nastawia się na zadowolenie użytkownika, niż na największą ilość linków.

U kogo dostępna jest usługa SXO?

Jeśli SXO przekonało nas do siebie, możemy skorzystać z oferty marki funkymedia, która posiada w swoim zespole specjalistów od SXO, które zdobywa coraz to większe zaufanie klientów. Jeśli liczymy na najlepszy efekt współpracy, warto decydować się szybko i zaczynać działania, które pomogą nam w pozycjonowaniu.