PSV jutro podejmie Rangersów!

W dniu jutrzejszym możemy liczyć na bardzo ciekawe spotkanie piłkarskie. Już o godzinie 21:00 dojdzie do rewanżowego spotkania między PSV a Rangersami. Która z drużyn tym razem wyjdzie zwycięsko ze spotkania? Przekonamy się już jutro!

Drużyna PSV zagra tym razem na własnym boisku, dlatego według bukmacherów jest jasnym faworytem tego spotkania. Warto jednak wiedzieć, że drużyny PSV i Rangersów są bardzo podobne pod względem jakości, dlatego żadna z nich nie może być spisywana na porażkę. Owszem, PSV będzie mieć atut swojego boiska i kibiców, natomiast Rangersi prezentują twardą szkołę futbolu, prosto ze Szkocji!

Kto więc może wygrać to spotkanie?

Możliwości jest jak zwykle wiele. Łącznie z remisem, który może paść tak jak w poprzednim spotkaniu (wynik 2:2 dla przypomnienia). Dlatego bardzo trudno jest podjeść do tego spotkania pod kątem obstawiania. Możemy jednak spodziewać się, że obie drużyny zagrają na maksa, co powinno również zwiastować nam przynajmniej kilka bramek. Pozostaje liczyć, iż to spotkanie będzie odbywać się w lepszej pogodzie, ponieważ w Szkocji PSV z Rangersami grało podczas wielkiej ulewy. Jednak nawet i ona nie przeszkodziła w tym, abyśmy mogli oglądać aż 4 bramki!

Za 4 tygodnie także i gala MMA!

Jeśli jesteśmy fanami sportów walk to warto wiedzieć, że już za 4 tygodnie odbędzie się kolejna gala high league. Popularne już walki freak fight w Polsce, dadzą nam kolejną dawkę wielkich emocji!