Śląsk Wrocław podejmie Jagiellonię Białystok!

Kolejnym spotkaniem w ramach dzisiejszej kolejki Ekstraligi jest mecz Śląska Wrocław i Jagielloni Białystok. Obie drużyny miotają się w środku tabeli Ekstraklasy, niemniej jednak możemy liczyć na bardzo ciekawe spotkanie, które pozwoli nam cieszyć się przynajmniej kilkoma bramkami, które zobaczymy na stadionie Śląska Wrocław.

Mecze Śląska Wrocław i Jagielloni uchodzą za ciekawe, ponieważ zawsze zwiastują duże ilości fanatyków obu drużyn na stadionie. Kibicowsko będzie to z pewnością spotkanie, które zapadnie na dłużej w pamięci obu drużynom, ponieważ zarówno kibice Śląska Wrocław jak i Jagielloni lubią zaznaczać swoją obecność na stadionie.

Nie inaczej jest z piłkarzami, którzy również będą dziś dawać z siebie wszystko, aby 3 punkty pozostały na domowym stadionie. Śląsk Wrocław na ten moment wydaje się być małym faworytem tego spotkania, jednak Jagiellonia nie należy do drużyn, które nie mają motywacji przed takim spotkaniem. Dzięki temu zapowiada się nam bardzo ciekawe widowisko sportowe.

Fortuna i jej kod promocyjny

Na dzisiejsze spotkanie przewidziany został kod promocyjny fortuna, który możemy wykorzystać, aby obstawić to spotkanie na lepszych warunkach niż inni. Pamiętajmy jednak, obstawiać możemy legalnie u bukmacherów posiadających w Polsce licencje, oraz mając ukończone 18 lat!