Jakie panele okażą się najlepsze do podłogi w jodełkę?

Kładzenie podłogi w jodełkę jest aktualnie dużo prostsze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wszystko za sprawą nowoczesnych paneli, które możemy łączyć prostopadle na specjalne zatrzaski. Takie właśnie rozwiązanie oferuje nam niemiecka firma Parador, słynąca z wysokiej jakości paneli podłogowych o nienagannej prezencji.

Układanie podłogi w jodełkę ze specjalnie zaprojektowanych paneli jest dużo prostsze i można to zrobić samodzielnie. Świetnym rozwiązaniem okaże się gama produktów dostępnych w kolekcji Trendtime 3. Firma Parador zaprojektowała ją z myślą o eleganckim parkiecie układanym „na choinkę”. Podłoga z w jodełkę z paneli odznacza się świetnym wyglądem oraz wysoką funkcjonalnością. Coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie do swojego wnętrza.

Kolekcja Trendtime 3 bardzo szybko przyciągnęła zainteresowanie ze strony szerokiego grona klientów. Jodełka panele sklep proponuje nam produkty dostępne w sześciu odcieniach. Panele są znacznie większe od tradycyjnych klepek, co ułatwia montaż i poprawia efekt końcowy. Decydując się na podłogę w jodełkę masz pewność, że to rozwiązanie przez wiele lat będzie zachwycać wyglądem oraz okaże się dobrym pomysłem na funkcjonalną podłogę.